Przychodnia FamilyVet

Od zawsze Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie zwierzęta czują się komfortowo, czekają na nagrodę po wizycie, merdają ogonami,a koty śmiało eksplorują biurka i blaty lekarskie.

Od zawsze Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie czuć ciepłą, rodzinną atmosferę a bariera pacjent-lekarz zostaje zatarta.

Od zawsze Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie właściciele zwierząt są traktowani przyjacielsko, otrzymują pełne i rzetelne informacje dotyczące stanu zdrowia czworonożnego członka rodziny a także duże wsparcie zarówno merytoryczne i emocjonalne.

Dlatego stworzyliśmy FAMILYVET – miejsce przyjazne zwierzętom i ich właścicielom, gdzie lekarze codziennie starają się by wizyty przebiegały w przyjemnej atmosferze, aby było jak w domu.

Dziś po 11 latach pracy możemy powiedzieć – udało się!

W tym miejscu podziękowania należą się Wam drodzy pacjenci i Właściciele, bo to także dzięki Waszemu zaufaniu, Waszym uśmiechom,Waszej współpracy udało się nam stworzyć wyjątkową placówkę. My czujemy się tu jak w domu. Mamy nadzieję, że i Wy podzielacie Nasze zdanie.

Dziękujemy za zaufanie, czekamy na Was!